Avon üyeliği ile 130 Yıllık Kozmetik Markası Hanımlara iş imkanı sağlıyor.

Dünyaca ünlü kozmetik markası AVON ile ev hanımları kendilerine iş imkânı bulurken çalışanlar için ise ek iş olarak kazanç sağlıyor. İstediği zaman çalışarak %33’e kadar gelir ele etmek isteyenler için Avon doğru adres.

avon üye ol,avon temsilci ol,avon üyelik

Bugün Dünya’da bir çok kişi Avon temsilciliği ile hem kendi işinin patronu olup hem dek serbest çalışma yöntemiyle gelir elde etmekte. David H. McConnell tarafından Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulan AVON, “Güzelliğe değer katar” sloganıyla günümüzde yaklaşık 70 ülkede toplam 6 milyonun üzerinde Bağımsız Satış Temsilcisi ile dev bir doğrudan satış şirketi.

Avon üyesi olmak için hangi şartları mı istiyor? Eğer 18 yaşından büyükseniz Dünya’da milyonlarca kişinin tanıdığı Avon ürünlerini satabilirsiniz. Üstelik sermayeniz olmasına gerek yok. Sipariş verdiğiniz ürünleri satıp siparişinizi 15 gün sonra ödemektesiniz. Sadece kazanç elde emek isteyen değil kozmetik ihtiyaçlarını indirimli olarak almak isteyenler de Avon üyesi olarak uygun fiyatlarla ürün alabilmekte.

Avon satış temsilcisi olmak için öncelikle kayıt olmak gerekmekte. https://www.makyajfircam.com avon kayıt için kolay bir adres. Tecrübeli bir Avon satış lideri ile bu işe başlamak işinizi daha da kolaylaştıracaktır.

Ne kadar kazanacağınız ise tamamen size kalan bir durum. Ne zaman çalışmak istediğiniz ve ne kadar kazanmak istediğiniz size bağlı. Her kampanya yenilenen avon kataloğundaki ürünleri daha çok satarak daha fazla kazanabilirsiniz. Her kampanya değişen harika hediye ürünlere de yine satış yaparak ulaşmak mümkün. Katalog üzerinden 100 TL sipariş aldığınızda 30 TL civarında kar elde edebilirsiniz. Birden fazla kişiden alacağınız siparişlerle ücretsiz hediyeleri de elde ederek kazancınızı katlayabiliyorsunuz.

Avon üye olan yeni temsilcilerine özel içinde içinde bir çok ürün olan avantajlı paketlerini sunmakta. Sadece yeni Avon kayıt olan üyelerine özel paketlerdeki ürünler çok uygun fiyatlarla elde edilebiliyor.

Her kampanya sipariş vermek zorunda değilsiniz. İstediğiniz zaman ara verebilir, tatil yapabilirsiniz. Sadece Avon temsilcilerine özel indirimli fiyatların yer aldığı panorama broşüründen istediğiniz ürünleri de sipariş verebilirsiniz.

Bütün bu avantajlardan faydalanmak için tek yapmanız gereken avon üyesi olmak. Buradan avon üyelik formunu doldurarak 2 saat içinde üye olabilir ve ilk siparişinizi verebilirsiniz.